5349522283
0534 952 22 83

Yerinizde Servis Hizmeti

Yerinizde Servis Hizmeti

Yerinde servis hizmetlerimiz ile bilgisayarlarınızın sorunlarını gelip bulunduğunuz adreste çözüyoruz. Verilerin yedeklenmesi hariç bilgisayarlarınızda yaşadığınız pek çok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bu hizmetimizde ücretlendirmemiz bilgisayar başına olmakta ve firmamız, maksimum 2 saati kapsayan bir servis desteği sağlamaktadır.

  • Yerinde Servis Hizmet Bedeli: 120TL'dir.
  • Bu fiyat bulunduğunuz konumun uzaklığına göre değişiklik gösterebilir.
  • WhatsApp: 0534 952 22 83
  • Telefon: 0534 952 22 83
  • Adres: Sümer Mahallesi Şehit Er Yavuz Bahar Sokak No:14 Zeytinburnu / İstanbul

Yerinde servis hizmetimiz sayesinde yolda zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Ürününüzün tamiri için başka ürünlerin tamirinin bitmesini beklemiyorsunuz. Ne kadar masrafla karşılaşacağınıza dair bir tereddüt yaşamıyorsunuz. Aynı gün içinde bütün sorunlarını çözülüyor ve ürünlerinizi kullanmaya devam ediyorsunuz. İşlerinizde aksama olmuyor, ek ücret talepleriyle karşılaşmıyorsunuz.

Yerinizde Servis Hizmeti S.S.S

Yapılan işlemlere garanti veriyor musunuz?

Bilgisayar Yerinde Servis firması tarafından yapılan işlemlerin tamamı garantili işlem olarak yapılır. Onarım veya yedek parça değişim işlemlerinde 6 (altı) ay içerisinde aynı sebepten tekrar eden arızalarınız servisimiz tarafından ilgili sorun ücretsiz karşılanır.

Kargo ile gönderim yapmam mümkün mü?

Evet. İstanbul dışı illerden, masaüstü bilgisayar kasası, laptop, monitör, bilgisayar, dizüstü tüm cihazlarınızı anlaşmalı kargo firmamız ile güven içerisinde gönderim yapabilirsiniz. Kargo ücreti firmamıza aittir. Kargo teslimat adresine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yerinde Servis Hizmeti Nedir?

Yerinde servis hizmeti, sizleri herhangi bir tamirciye gitmek yerine, uzman ekibimizi kapınıza kadar gönderip arızalı ürünü kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Size nasıl ulaşabilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.

Ödeme nasıl yapabilirim?

Yerinde servis - kapıda servis sistemi gereği ödemeyi dilerseniz Havale - EFT ile yapabilir dilerseniz kapıda işlem sonrasında ödemeyi nakit olarak yapabilirsiniz.

Yerinde Servis hizmetleriniz nelerdir?

Yerinde servis hizmetimiz sayesinde, modem kurulumu – virüs tarafından şifrelenmiş dosyalarınızı kurtarıyoruz. Yerinde servis ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek, hasar almış – zarar görmüş olan cihazlarınızı onarıyor ve kısa sürede sizlere teslim ediyor. Bununla birlikte tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleride yapılmaktadır.

Hangi cihazları ve hangi markaları tamir ediyorsunuz?

Lenovo, HP, Dell, Asus, Acer, Apple, Microsoft, Razer, MSI, Sony ve Toshiba markalarına ait olan bilgisayar - notebook cihazlarınızı tamir ediyoruz.