5349522283
0534 952 22 83

Veri Kurtarma Hizmeti

Veri Kurtarma Hizmeti

Firma olarak depolama ürünlerinizde kaybolmuş, ulaşamadığınız verilerinizi kurtarıyoruz. Veri kurtarma hizmetimi kapsamında formatlanmış, virüs tarafından gizlenmiş, silinmiş, partition bozulmuş hard disklerinizin, flash belleklerinizin içindeki verileri kurtarıyoruz. Önemli olan depolama aygıtlarınızın fiziksek olarak zarar görmemesidir. Aksi taktirde işlem oldukça zorlaşır. Fakat fiziksek olarak zarar görmemiş depolama ürünlerinde firmamız verilerinizi genel olarak kurtarabilmektedir.

Veri Kurtarma Hizmeti S.S.S

Veri Kurtarma Ücreti Ne Kadar?

Veri kurtarma hizmetimiz kapsamında öncelikle cihazlarınızın fiziki durumu incelenir ve ardından size fiyat teklifi sunulur. Önereceğimiz fiyat teklifinin kabul edilmesi halinde onarım ve veri kurtarma çalışmalarına başlanarak kısa sürede işlemler tamamlanır. Güçlü altyapıya sahip, uzman ekibimiz verilerinizi mahremiyet çerçevesinde sizlere iade eder.

Veri Kurtarma Hizmeti Nedir?

Şunu hatırlatmak isteriz ki depolama ürünleri arıza vermeden önce ufak uyarılar verir. Örneğin diskten ses gelmeye başlar. Ya da tutarsız çalışma tepkileri verir. Bu durumlarda diskinize herhangi bir müdahale yapmadan verilerinizi yedeklemeye çalışmalı veya profesyonel desteğe başvurmalısınız. Diskinizi bilgisayarınızdan çıkarırken kesinlikle sarsmamalı, teknik ekibimizden destek talep etmelisiniz.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.