5349522283
0534 952 22 83

Uzaktan Yardım Hizmeti

Uzaktan Yardım Hizmeti

Uzaktan yardım hizmetimiz ile iş yerlerinizde, kurumlarınızda bilgisayar ve çevre birimlerinde karşılaştığınız sorunlara çözüm üretiyoruz. Hizmet standartlarımızı sürekli geliştirdiğimiz için sizlere daima dünya standartlarında çözümler sağlıyoruz. Uzaktan yardım sayesinde kısa sürede çözümler üretiyor, zamandan tasarruf etmeniz için çaba sarf ediyoruz. Bu sayede işleriniz aksamadan ürünlerinizi kullanmaya devam ediyor, yeni kullanmaya başladığınız cihazlarınızdan en iyi performansı almaya devam ediyorsunuz.

Uzaktan Yardım Hizmeti S.S.S

Uzaktan Yardım ile Çözülen Sorunlar

Uzaktan yardım hizmetimiz kapsamında çözülen problemlerin bazıları şunlardır:

  • Word, Excel yazlım sorunları,
  • Outlook mail ayarlarıyla ilgili sorunlar,
  • Virüs trojan ve solucan temizleme,
  • Ağ bağlantısına dair sorunlar,
  • Ağ yazıcısı yükleme sorunları,
  • Daha farklı yazılım sorunlarının çözümü.

Uzaktan Yardım Hizmeti Nedir?

Uzaktan yardım hizmetlerimizi gerek yönlendirme gerekse Team Viewer gibi programlar üzerinden yapıyoruz. Sorunun tespitini yapıyor, nasıl çözülmesi gerektiğine dair öneri ve uygulamalar yapıyoruz. Yazılım gibi destekler gerekiyorsa teminine çalışıyor, işlerinizin aksamaması, cihazlarınızın zarar görmemesi, verilerinizin kaybolmaması için profesyonel destek sağlıyor, uzman personellerimizle hızlı ve güvenli servis desteği sağlıyoruz.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.

Ne Kadar Güvenilir ?

Uzaktan bağlantı için aracı programlar sayesinde biz bağlandığımız da bizim ne yaptığımızı görerek size çözümü görsel anlatımlı şekilde sunarak bu düşünceden kurtulabilirsiniz. Bizi an ve an izleyerek neler yaptığımızı görebilir ve anlık olarak merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilere lütfen bu bağlantı bilgilerini paylaşmayınız.