5349522283
0534 952 22 83

NoteBook Tamiri

NoteBook Tamiri

Teknoloji kavramı yaşamımızda her geçen gün daha fazla anlam ifade etmektedir. Bu kavram sayesinde işlerimiz büyük bir kolaylığa kavuşur. Bu anlamda notebook ve laptoplar da en büyük kurtarıcımız haline gelir. Bazı zamanlar üründen ya da kullanıcıdan kaynaklı olarak notebooklarda arızalar yaşanabilir. İşte bu gibi durumlarda firmamız sizlere notebook servisi imkanı sunmaktadır. Notebook tamiri ile her çeşit marka ve modeldeki cihazlarınızın bakımı ve onarımı yapılmaktadır. 

Firmamız notebook servisinde oldukça profesyonel elemanlarla sorunlarınıza hızlı bir biçimde çözüm üretmektedir. Bununla beraber güleryüzlü teknik ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Her marka notebook ve laptop servisi hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Notebook tamiri yaparken şu aşamaları izliyoruz:

  • Öncelikle müşterimizin sorununu dinliyoruz
  • Daha sonra sorunun kaynağını tespit ediyoruz
  • Müşteriyi arıza ve fiyatlandırma konusunda bilgilendiriyoruz
  • Onay aldıktan sonra tamir işlemine başlıyoruz
  • Tamir bittikten sonra bilgisayarı müşteriye teslim ediyoruz

NoteBook Tamiri S.S.S

Menteşe Tamiri Yapıyor Musunuz?

Kırılan veya kullanılmaz hale gelen notebook menteşelerini tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak size en kısa sürede ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

NoteBook Panel Değişimi Yapıyor Musunuz?

Piyasadaki notebookların ekranları, görüntü aktarımı ve aydınlatma teknolojileri bakımından, markaları ve modellerine göre farklılıklar gösterir. Çeşitli boyutlardaki lcd ekranlar aydınlatma teknolojisi olarak floresan, led veya slim led olarak birbirinden ayrılır. İhtiyacınız olan notebook ekranlarını marka bağımsız olarak “2.El” veya “0” olarak en kısa sürede size ulaştıralım, veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

NoteBook Klavye veya Toucpad değişimi yapıyor musunuz?

Darbe, sıvı temas vb. sebeplerden kaynaklanan klavye ve touchpad arızalarında, onarımı mümkün olan arızaları onarıyor, mümkün olmayanları ise tercihinize göre “0” veya “2.El” ürün olarak en kısa sürede size ulaştıralım veya dilerseniz değişim işlemi, uzman teknik kadromuz tarafından gerçekleştirildikten sonra size teslim edelim.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.