5349522283
0534 952 22 83

Merter Bilgisayar Servisi

Merter Bilgisayar Servisi

Merter Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Bakımı ve Tamiri, her marka ve modeldeki bilgisayarların arızalarını giderme hizmetidir. Firmamız tarafından model fark etmeksizin bilgisayarlar ya da laptoplarda yaşanan arızalar hızlı ve güvenilir yöntemlerle giderilmektedir. Bilgisayarlarda yaşanan arızalar genellikle teknik servisler tarafından tamir edilmektedir. Fakat teknik servisin bilgisayar konusunda profesyonel olması şarttır. Aksi takdirde ürün geri dönüşü olmayan bir zarara uğrayabilir. Firmamızın alanında uzman çalışanları ve kaliteli ekipmanı ile verdiği destek sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır.

Bilgisayar Tamiri Nedir?

Bilgisayar Tamiri, teknik servis tarafından icra edilen bir hizmettir. Genellikle arızaların yüzde 90’ı cihazın bulunduğu yerde bilgisayar yerinde servis ile giderilse de şayet daha zorlu ve parça değişimi gerektiren bir arıza varsa teknik servisi ziyaret etmesi gerekebilir. Çünkü bazı durumlarda arızayı tespit edebilmek için detaylı bir analiz yapmak şarttır. Bu analiz de ancak teknik servis laboratuvarlarında gerçekleştirilebilmektedir. Elektrik voltaj problemleri, kullanıcı hataları gibi sorunlar nedeniyle cihazların beyinlerinde de sıkıntı yaşanabilmekte ve bu sorunun çözümü de sadece teknik serviste yer almaktadır. Arızalı bilgisayar asla direkt değiştirilmemelidir. Yani bilgisayarım arızalandı ne yapacağım, yenisi mi alsam diye düşünmemek gerekir. Çünkü eğer tamir yapılabilecek bir durumdaysa boşuna masraf çıkmış olur. Firmamız sadece tamir edilemeyecek durumdaki bilgisayar parçalarını değiştirmektedir. Bunu yapmadan önce de müşteriden onay almaktadır. Merter Bilgisayar servisi olarak sizlere bilgisayar tamiri, laptop servisi ve bilgisayar servisi hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde sorunlarınız kısa bir süre sonra çözüme kavuşuyor. Üstelik garantili olarak.

Neden Biz?

Firmamız bilgisayar servisinde oldukça profesyonel elemanlarla sorunlarınıza hızlı bir biçimde çözüm üretmektedir. Bununla beraber güleryüzlü teknik ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Merter Bilgisayar servisi olarak her marka bilgisayar ve laptop servisi Bilgisayar tamiri yaparken şu aşamaları izliyoruz:

  • İlk etapta müşterimizin sorununu dinliyoruz
  • Daha sonra arızanın kaynağını tespit ediyoruz
  • Müşteriyi arıza ve fiyatlandırma konusunda bilgilendiriyoruz
  • Onay aldıktan sonra tamir işlemine başlıyoruz
  • Tamir bittikten sonra bilgisayarı müşteriye teslim ediyoruz

Verdiğimiz tüm bu hizmeti oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Üstelik parça değişimlerinde de diğer servisler gibi fahiş fiyatlar çıkarmıyoruz. Eğer sizlerin de laptop ya da bilgisayarlarınızda sorun varsa bilgisayaryerindeservis.com ile iletişime geçmeli ve sorunları dile getirmelisiniz. Bizler bu anlamda sizlere en iyi bilgisayar servisi hizmetini sunuyoruz. Alanında uzman kadromuz sayesinde bilgisayarlarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Merter Bilgisayar Servisi S.S.S