5349522283
0534 952 22 83

MacBook Servisi

MacBook Servisi

Özel ya da kamu kurumlarıyla beraber bireysel kullanımların her geçen gün artması, bilgisayar konusunda farklı bakım ve onarım ihtiyaçlarını doğurmaktadır.  Macbook servis ise Macbook marka bilgisayarların donanım ve yazılım anlamında her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Macbook servis ile aynı zamanda parça desteği de almak mümkündür. Macbook servisi ile iMac ve Macbooklarınız için özel çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalar kapsamında ise şunlar bulunuyor:

  • Macbook ekran değişimi
  • iMac ekran değişimi
  • Macbook klavye değişimi
  • Mac yedek parça temin etme
  • Macbook batarya değişimi
  • Macbook adaptör değişimi

Firmamız macbook servis ve bakım hizmetleriyle sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Firma olarak çalışmalarımız sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamakta ve istenilen her hizmeti anında sunmaktayız. Bilgisayarlarınızı bizim sayemizde tecrübeli profesyonellere emanet edersiniz. Firmamızın sizlere sunduğu macbook servis hizmetlerinin avantajları şunlardır:

  • Bilgisayarınızı işinin uzmanlarına emanet edersiniz
  • Parça değişimleri kesinlikle orijinal olur
  • Yüksek fiyatlarla karşılaşmasınız
  • Hızlı onarım ve bakım imkanı alırsınız

Eğer sizlerin de macbook servis hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

MacBook Servisi S.S.S

MacBook Arıza Tespiti Ücretli Mi?

Apple servis merkezde birincil muayene ve teşhis ücretsizdir! Tek yapmanız gereken bize gelip probleminizi açıklamak. Gerisini biz hallederiz - MacBook'unuzu veya iMac'inizi (Mac Pro, Mac mini) çok hızlı bir şekilde inceler ve size olası tanıyı en kısa sürede söyleriz! Ayrıntılı tanılama ve testlerin gerekli olduğu durumlarda, telefondan size bilgi verilecek ve daha sonraki eylemlerimizi (örneğin kırık parçaların onarımı veya değiştirilmesi) onayınıza sunacağız. Detaylı bilgi için 0532-244-72-67 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

MacBook Cihazıma Sıvı Temas Etti Ne Yapmalıyım?

MacBook'unuza su veya başka bir sıvı döktüyseniz, dizüstü bilgisayarınızı derhal kapatmalı ve mümkünse pili çıkarmalısınız. Ardından, cihazınızı temizlemek ve kurutmak için Apple servis merkezimize gelin! Sistem zamanla bağlantısı kesilmezse, bazı anakart elemanları, iletken yollar, güç kaynağı yanmış olabilir.

Tamir Süresi Kaç Gün?

Ürününüzü en kısa zamanda onarmak istiyoruz. Hızlı onarım tamamlama, ustalarımızın deneyimine ve MacBook, iMac, Mac Pro, Mac mini için kendi parça stoğumuza dayanmaktadır.Ayrıca anakartların, ekran kartlarının ve diğer parçaların tamamen değiştirilmesi gibi hizmetlere de erişebilirsiniz. “Macbook Tamir” servis merkezine geri döndüğünüzde, ücretsiz profesyonel teşhis ve danışmanın yanı sıra hızlı ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayarımda Sürekli Donma Sorunu Yaşıyorum.

Bilgisayarınızın donmasına neden olan birden fazla sebep olabilir. Bazı temel sebeplerin dışında sistemsel bir sorun var ise sistem geri yükleme yapmak veya format atmak sorunu çözer. Ancak, bunların dışında donanımsal sebepler var ise ve tespit etmekte çok fazla bilgiye sahip değilseniz, bilgisayarınız için servisimizden teknik destek alabilirsiniz.

Bilgisayarım Çalışıyor Fakat Görüntü Alamıyorum.

Mac’iniz düzgün bir şekilde önyükleme yapamazsa veya masaüstüne ilerleyemiyor durumda ise, Güvenli Mod’da yeniden başlatmayı deneyin. Güvenli Modda MacOS gerekli minimum yazılım ve sürücülerle önyükleme yapar ve başlangıç ​​diskinizin kontrolünü gerçekleştirir ve başlatma sorunlarına neden olabilecek dizin hatalarını giderir.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.