5349522283
0534 952 22 83

Hakkımızda

21 Yıllık Tecrübe ve Uzman Kadro ile Bilgisayar Yerinde Servis

Bilgisayar Yerinde Servis

Firma olarak bizler, 2003 yılında bir araya geldik ve teknik servis anlamında müşterilerimize kaliteli çalışmalar sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara anında cevap veren firmamız bilgisayar servisi ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik çalışmalar yaparak, sizlere çok büyük bütçeler kullanmadan sorunlarınızı halletme imkanı sunuyor. Firmamız gün geçtikçe değişen dünyanın, farklılaşan ve yenilenen teknik servis ihtiyaçlarına anında uygun ve yaratıcı çözümler sunuyor. Firma olarak bizler, teknoloji dünyasında ciddi çözümler üreten profesyonel ve tecrübeli bir ekipten oluşuyoruz. Firmamız Türkiye’de bir teknik servisin yapması gereken tüm işleri ve daha fazlasını bünyesinde barındırıyor. 
Firmamız şu konulara büyük önem veriyor:

  • Kalite: Tüm işlerimiz profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir ve işin kalitesi, işin sonunda kontrol edilmektedir. Ekibimiz, tüm işleri kalite odaklı bir biçimde titiz olarak yürütmektedir. 
  • Çözüm odaklı çalışma: Firma olarak, hızlı ve çözüm odaklı bir metodolojiyi benimsemekteyiz. Bu şekilde çözüm odaklı çalışmalar yürüterek, müşterilerimizin memnuniyetini olabildiğince hızlı bir biçimde sağlamaya çalışıyoruz.
  • Hız: Firma olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına anlık olarak yanıt verebiliyoruz. Çalışmalarımızı aksatmadan, zamanında teslim ediyoruz.
  • Güven: Firma olarak sizlerle karşılıklı güven ilişkisi içerisinde çalışıyoruz.
  • Teknoloji: Firma olarak son teknoloji araçlar kullanıyoruz.

 

Bilgisayar Yerinde Servis
Bize Ulaşın
Sümer Mahallesi Şehit Er Yavuz Bahar Sokak No:14 Zeytinburnu / İstanbul
0534 952 22 83
info@bilgisayaryerindeservis.com
5349522283