5349522283
0534 952 22 83

Florya Bilgisayar Servisi

Florya Bilgisayar Servisi

Günümüzde teknolojinin iyiden iyiye yayılması ile beraber, sürekli olarak bu alandaki gelişmelere ve yeniliklere maruz kalıyoruz. Bu noktada hayatımıza giren en önemli araçlardan birisi de bilgisayarlar oldu. Bizler de firma olarak Florya bilgisayar servisi hizmeti konusunda her zaman yanınızdayız. Kimi zaman sıklıkla kullandığımız bilgisayar ve laptoplar arızalanabilir. Bu arızaların sebebi de farklı farklıdır. Gelin öncelikle bilgisayarlar neden arızalanır inceleyelim, daha sonra da bilgisayar servisi hakkında konuşalım.

Bilgisayar neden arızalanır?

Ekran Kırıkları: Özellikle laptop ve macbook air ve prolarda karşılaşılan bu sorun, en çok bilinen ekran arızalarındandır. Bu çoğu zaman garnti kapsamı dışındadır. Bilgisayaryerindeservis.com olarak bu sorunlarınıza kaliteli çözüm önerileri sunuyoruz.

Ekran Lekeleri: Ekran lekeleri yeşil bir renk dağılması olarak başlar. Bu dağılmanın önüne geçilmezse tüm ekrana yayılır ve bilgisayarı kullanılamaz hale getirir.

Ölü Piksel Sorunu: Genellikle LCD ekran laptop ve monitörlerde bu sorunla karşılaşılır.

Anakart Arızaları: Anakart arızaları laptoplarda giderilmesi zor arızalardandır. Fakat masaüstü bilgisayarlarda bu konuda birden fazla çözüm önerisi bulunmaktadır. Bilgisayar tamiri konusunda sizlere hizmet sunan firmamız, anakart sıkıntılarına da destek olmaktadır.

Bellek ve Sabit Disk Arızaları: Bilgisayarın içerisinde bulunan ve kayıtlı tüm programları barındıran parça sabit disktir. Sabit disk arızalandığı zaman işletim sistemi çalışmaz hale gelir. Biz de firma olarak sizlere bilgisayar servisi hizmetlerimizde sabit kart tamiri de sunuyoruz.

Klavye Arızaları: Laptoplarda kabus haline gelebilen klavye arızaları, firmamız tarafından incelikle giderilmektedir.

Wireless Arızaları: Laptoplarda standrt donanım olarak bulunan wireless kablosuz arızaları da sıklıkla rastlanan sıkıntılardan birisidir. Firma olarak bu konuda da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar Servisi Hizmetinde Yanınızdayız

Florya bilgisayar servisi konusunda tecrübeli kadromuz ve alanında uzman çalışanlarımız sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlere tamir konusunda hizmet sunarken en kaliteli ekipmanları kullanıyor, parça değişimlerini ise isteğinize bağlı olarak orijinalleriyle yapıyoruz. Bunun dışında laptop servisi de veriyoruz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Uzun yılların verdiği tecrübe ile alanında başarılı çalışmalara imza atıyoruz
  • Tüm bilgisayar marka ve modellerini tamir edebiliyoruz
  • Yaptığımız işleri titizlikle yapıyoruz
  • Garantili hizmet sunuyoruz
  • Hızlı ve uygun fiyatlı bilgisayar tamiri servisi sunuyoruz
  • Dilerseniz yerinde bilgisayar servisi de veriyoruz
  • Tamir işlemlerinde kaliteli ekipman kullanıyoruz
  • Çalışanlarımızın tamamı profesyonel ve alanlarında uzman

Eğer sizler de bilgisayar servisi hizmeti istiyorsanız florya bilgisayar servisi olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek bilgisayarınızla alakalı yaşadığınız sorunları anlatmanız yeterli. Bu sorunları hızlı ve güvenilir bir biçimde çözeceğimizin garantisini de sizlere sunuyoruz.

Firma olarak macbook servisi, laptop tamiri servisi, bilgisayar tamiri ve notebook tamiri hizmetlerini sunuyoruz.

Florya Bilgisayar Servisi S.S.S