5349522283
0534 952 22 83

Bakım Anlaşmaları

Bakım Anlaşmaları

Ticari işletmeler artık bütün hizmetlerini bilgisayar ve çevre birimleri üzerinden gerçekleştiriyor. Bu durumda iş yükü bilgisayarlar üzerinde yoğunlaşıyor. Bilgisayarların parformansı doğrudan personel performansını ve iş verimini etkiliyor. Oluşabilecek en ufak aksaklı hem para hem zaman kaybına neden oluyor. Fakat bilgisayar ve diğer elektronik ürünleri de zaman zaman bakıma ihtiyaçları olduğu bir gerçek. İşte bakım anlaşmaları sayesinde adreslerinize gelip cihazlarınızın bakımını yapıyoruz.

Bakım Anlaşmaları S.S.S

Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Avantajı Nedir?

Bakım anlaşması için bir ön görüşme ile sizlerin talepleri dinlenir, sonrasında işletme ait olan bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir bilgi sunulur. Bu süreçten sonra aylık bakım anlaşmasını kapsamakta olan işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur.

Bakım Anlaşması Nedir?

Firma olarak tecrübelerimiz ışığında bilgisayar, barkod üniteleri, yazıcılar, plotter, tarayıcı gibi çevre birimleri sayısı altı ve üzeri olan bütün işletmelerin düzenli olarak bakım anlaşmaları ile cihaz bakımlarını yaptırmalarını öneriyoruz. Düzenli bakım hizmetlerimiz kapsamında parça değişimi hariç bütün donanımsal ve yazılımsal arızaları gideriyor, olası sorunları önceden tespit ederek zorda kalmanızı engelliyoruz.

Bakım Anlaşması Neyi Kapsar?

Firma olarak tecrübelerimiz ışığında bilgisayar, barkod üniteleri, yazıcılar, plotter, tarayıcı gibi çevre birimleri sayısı altı ve üzeri olan bütün işletmelerin düzenli olarak bakım anlaşmaları ile cihaz bakımlarını yaptırmalarını öneriyoruz. Düzenli bakım hizmetlerimiz kapsamında parça değişimi hariç bütün donanımsal ve yazılımsal arızaları gideriyor, olası sorunları önceden tespit ederek zorda kalmanızı engelliyoruz.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için 0532 244 72 67 nolu numarayı kullanarak sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. WhatsApp hattımız ise, 05322447267.

Bilgisayar bakım anlaşması ne işe yaramaktadır?

Bilgisayar bakım anlaşması ile kurumlar her türlü bilişim hizmetlerini alabilir, raporlama ve denetleme kapsamında bunu sürdürebilir. Örneğin bir bilgisayar arızalandığı zaman sözleşme kapsamında servis buna herhangi bir ücret almadan müdahale eder. (Ücret aylık ya da yıllık olarak verilmektedir).

Neden bilgisayar bakım anlaşması?

Bilgisayar bakım anlaşması, bilgi işlem süreçlerini hızlandırmakta ve iyileştirmektedir. Bununla beraber profesyonel bir ekiple çalışmak her zaman için sürekli farklı servislerle çalışmaktan daha iyidir.

Bilgisayar bakım anlaşması süreleri nedir?

Bilgisayar bakım anlaşması süreleri genellikle 1 yıllık yapılır. Ama tabi bu durum tarafların isteklerine göre değişiklik gösterebilir.

Kimler bu hizmetten faydalanır?

Bilgisayar bakım anlaşması, özellikle büyümekte ve gelişmekte olan iş yerleri için faydalıdır. İşini büyütmek, sahip olduğu verileri koruma altına almak isteyen her firma, bu anlaşmalara dahil olmalıdır.

Bu anlaşmanın kapsamı nedir?

Bilgisayar bakım anlaşmasının kapsamı, iş yerinde bulunan bütün donanımsal elemanları dahil eder. Tamir ve bakımla beraber raporlama, güvenlik ve yedekleme de bu hizmete dahildir.

Bilgisayar bakım anlaşması mı yoksa kurum içi bilgi işlem mi?

Genellikle bakım anlaşması daha çok tercih edilir. Çünkü bütçe açısından zorlayıcı değildir. Bu anlaşma sayesinde kurum içi personel yatırımı ücreti ortadan kalkar, bütçe rahatlar.

Bakım anlaşması fiyatları nedir?

Bu anlaşmanın fiyatları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Bu hizmet ne kadar süre alınmalıdır?

Firma faaliyette kaldığı süre boyunca bakım anlaşması hizmeti almalıdır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?

Bilgisayar bakım anlaşması, genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin teknoloji, bilişim ve bilgi işlem hizmetleri ile alakalı olarak aldıkları hizmetlerdir. Bakım anlaşmasında önemli olan detay bu hizmetin belirli bir süre boyunca alınmasıdır. Bilgisayar bakım anlaşması yapılırken süre ve ücret belirlenir ve taraflar arasında bir sözleşme yapılır. Bu sözleşme kapsamında iki taraf da karşılıklı yükümlülüklerini yerine getirmek durumundadır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Ne İşe Yarar?

Bilgisayar bakım anlaşmasıyla, iş yerleri daha rahat çalışır. Bu tip bir hizmet sürdürülebilirlik, veriye ulaşma, koruma ve yönetme, çeşitli güvenlik sistemleri ve daha birçok anlamda oldukça faydalıdır. Bu nedenle işletmelerin bilgisayar bakım anlaşmasını mutlaka yapmaları gerekir. Anlaşma sayesinde bir kişi yerine bir firmayla muhatap olunacağı için tüm sorunlar hızlı ve kurumsal bir biçimde çözüme kavuşur.