5349522283
0534 952 22 83

Ataköy'de Bilgisayar Servisi

Ataköy'de Bilgisayar Servisi

Bilgisayar tamiri, günümüzde oldukça önemli bir servis hizmetidir. Laptop, notebook, macbook, imac ve masaüstü bilgisayarlar gibi ofis hayatında sıklıkla kullanılan bu cihazlar zaman zaman arızalanmakta ve bu sıkıntılar da teknik servisler aracılığı ile çözüme kavuşturulmaktadır. İşte bu noktada sizlere kaliteli hizmet sunan Ataköy Bilgisayar Servisi firmamız, bilgisayar tamiri konusunda da İstanbul’da adını duyurmuştur.

Bilgisayarım Bozuldu, Ne Yapmam Gerek?

Bilgisayarlarımız maalesef her an elimizin altında olduğu için zaman zaman yıpranabilir ya da arızalanabilir. Bu ürünler her ne kadar ileri teknoloji ile donatılsa da bazı zamanlar sorun çıkarmakta ve bu nedenle de bakım ve tamire ihtiyaç duyabilmektedir. Bu anlamda da mutlaka servis desteği almak şarttır. Bilgisayaryerindeservis.com bireylere ya da kurumlara yazılımsal ve donanımsal destek sunmaktadır. Bu destek sırasında da marka ve model ayrımı yapılmaz. Kaliteli ekipman ve alanında uzman çalışanlarla her türlü arıza ortadan kolaylıkla giderilmektedir.

Bilgisayar servisi adım adım şu şekilde hizmet sunmaktadır:

  • Öncelikle müşteriden arızanın detayları dinlenir.
  • Daha sonra arızanın nereden kaynaklandığını tespit etmek için bilgisayar ya çalıştırılır ya da içi açılır.
  • Bundan sonra müşteriye arızanın kaynağı, nasıl tamir edileceği ve tutacağı fiyat söylenir. Onay alınırsa tamir işlemine geçilebilir.
  • Bu adımdan sonra ise sorun çıkaran şey tespit edilir arıza onarılır ya da varsa değişmesi gereken parça değişir.
  • Bilgisayar son kez kontrol edilir, tamirden sonra stabil çalışıyor mu arızadaki durum nedir diye kontrol edilir.
  • Bilgisayarda bir sorun yoksa müşteriye teslim edilir.

Bilgisayar tamiri, firmamız tarafından kaliteli bir çalışma ile yapılmaktadır. Firma olarak birçok marka ve modeldeki cihazlarda yer alan arızalar tespit edilmekte ve tamir işlemleri de hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Öte yandan tüm bu işlemleri de garanti vererek yapmaktayız. Bilgisayar servisi olarak, cihazlarınızda bulunan sorunların garantili tamir ve bakım gibi servis hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Müşterilerimize en iyi şekilde servis hizmeti verebilmek adına, ekibimizi profesyonel çalışanlar ve kaliteli cihazlarla donattık.  Öte yandan fiyat konusunda da sizlere uygun bir ücret çıkarmakta ve bütçenize zarar vermemek için çabalamaktayız. Eğer bilgisayarlarınızda bir arıza varsa mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu anlamda Ataköy Bilgisayar Servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Buna emin olabilirsiniz.

Firma olarak sizlere aynı zamanda bilgisayar yerinde servis hizmeti de sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde bilgisayarınızı tamir ettirmeniz daha kolay oluyor. Aynı zamanda zamandan da tasarruf edebiliyorsunuz. Bilgisayar konusunda bir sorun yaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Ataköy'de Bilgisayar Servisi S.S.S